TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ PSİKOLOGLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Türk Psikologlar Derneği (TPD) Antalya Şubesi, 10 Mayıs Psikologlar Günü’nü üyelerinin katılımıyla bir kahvaltı organizasyonuyla kutladı.

0%
*Bu yazı tahmini 1 dakika 22 saniye okuma süresine sahiptir.

Türk Psikologlar Derneği (TPD) Antalya Şubesi, 10 Mayıs Psikologlar Günü’nü üyelerinin katılımıyla bir  kahvaltı organizasyonuyla kutladı. Kahvaltıya psikolog ve psikoloji bölümü öğrencileri aileleri ile birlikte katıldılar.

 
Kahvaltida TPD Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Psk. Drt. Nihan Tezer Yörük oluşturacakları birimler ile Antalya ili ve çevre illerde psikologların görev sınırları içerisine alanlarda kamu kurum ve kuruluşlarını desteklemek istediklerini belirtti. Halka yönelik çalışmalarının yanı sıra, psikologların sunacakları hizmet kalitelesinin yükseltmesi amacıyla meslektaşlarına yönelik eğitimlerin düzenleneceğini vurguladı. Oluşturulan Trafik Birimi, Ar-ge Birimi, Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Birimi, Yaşlılık ve Gelişim Çalışmaları Birimi, Eğitim Birimi, Engelli Hizmetleri Birimi ve Özlük Hakları Birimi çalışmalarının ve amaçlarının tanıtımı kahvaltı organizasyonunda yapıldı, bununla birlikte bu birimlerde görev yapmak isteyen üyeler belirlendi.
 

 

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.