TPD'yi Avrupa'da temsil etmek ister misiniz?

Türk Psikologlar Derneği'nin Avrupa'daki temsiliyetini sürdürmek amacıyla EFPA Geropsikoloji Daimi Komitesi ve EFPA İnsan Hakları Çalışma Grubu'nda..

0%
*Bu yazı tahmini 1 dakika 39 saniye okuma süresine sahiptir.

 Değerli üyelerimiz,

 Türk Psikologlar Derneği'nin Avrupa'daki temsiliyetini sürdürmek amacıyla EFPA Geropsikoloji Daimi Komitesi ve EFPA İnsan Hakları Çalışma Grubu'nda uzaktan yazışan üye (corresponding member) olarak görev yapmak isteyen, bu alanlarda deneyim sahibi üyelerimize çağrıda bulunmak istemekteyiz. 

 EFPA Komite ve Çalışma Grubu üyelikleri, çalışma grubunun yazışmalarını takip etme, EFPA tarafından düzenlenen çevrimiçi toplantılara katılım, ilgili TPD birimleri ile işbirliği içinde çalışma, çalışma grubunun alanını ilgilendiren basın açıklaması hazırlıklarına destek ve bu çalışmaları Genel Merkez Yönetim Kurulu'na raporlama gibi kalemleri kapsamaktadır. Geropsikoloji Daimi Komitesi'nin çalışmalarını http://geropsychology.efpa.eu/ adresinden, İnsan Hakları Çalışma Grubu'nun etkinliklerini ise http://human-rights.efpa.eu/ adresinden inceleyebilirsiniz.

 Yazışma ve toplantı dili İngilizce olduğu için bu görevi üstlenecek kişilerin çok iyi derecede İngilizce bilmeleri önem taşımaktadır.

 Bu görevi üstlenmek isteyen üyelerimizin özgeçmişlerini, sunabilecekleri katkıları özetleyen kısa bir bilgi notuyla 27 Şubat 2015 tarihine kadar efpa@psikolog.org.tr adresine göndermeleri rica olunur.

 Saygılarımızla.

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.
>