19. Ulusal Psikoloji Kongresi için Psikoloji Bölümlerine çağrı!

Eylül başında yapılması planlanan ve teması 'Barış ve Psikoloji' olan 19. Ulusal Psikoloji Kongresine ev sahipliği yapmak isteyen psikoloji bölümlerinin...

0%
*Bu yazı tahmini 1 dakika 19 saniye okuma süresine sahiptir.

Gediz Üniversitesinin, 19. Ulusal Psikoloji Kongresinin organizasyonundan çekilmiş olduğunu üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz. Bu nedenle Türkiye'deki tüm psikoloji bölümlerine bir açık çağrı yapmak isteriz. Eylül başında yapılması planlanan ve teması  'Barış ve Psikoloji'  olan 19. Ulusal Psikoloji Kongresine ev sahipliği yapmak isteyen psikoloji bölümlerinin en geç 16 Mart 2016 tarihine kadar bilgi@psikolog.org.tr adresinden bizimle iletişime geçmelerini rica ediyoruz. 

Bilimsel program konusunda oldukça ilerlemiş olan kongre çalışmalarının organizasyonel olarak hangi aşamada olduğunu ev sahipliğini düşünen üniversitelerle paylaşmak için hazırlıklarımız tamamlanmıştır. Kongrenin halihazırdaki düzenleme kurulunda olup kongre çalışmalarına devam eden üyelerin ve TPD Genel Merkez ile TPD İzmir Şubesinin, ev sahipliğini kabul eden üniversiteye her türlü desteği sunacağını da belirtmek isteriz. .

Saygılarımızla,

 

Türk Psikologlar Derneği

Merkez Yönetim Kurulu

 

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.